ssjz00.jpgssjz01.jpgssjz02.jpgssjz03.jpgssjz04.jpgssjz05.jpgssjz06.jpgssjz07.jpgssjz08.jpgssjz09.jpg

WITAMY!

Witamy Państwa na stronie Stowarzyszenia Emerytów "Spokojna Jesień Życia" w Szydłowcu.

Celem naszego Stowarzyszenia jest niesienie pomocy ludziom starszym. Kierujemy ją do ludzi dojrzałych wiekiem, a młodych duchem, którzy są pełni wigoru i energii, a chcieliby robić coś dla siebie i innych. Chcemy przekazać wszystkim, że życie na emeryturze może być piękne i ciekawe.

Stowarzyszenie Emerytów "Spokojna Jesień Życia" to kilkuletni dorobek ludzi działających dotychczas w Klubie Emeryta "Lokator" w Szydłowcu. Ludzi pełnych pozytywnej energii, chętnych pomagać innym, pokazać, że życie na emeryturze to nie samotność i wykluczenie społeczne.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, również tych, którzy mają wątpliwości, czy w starszym wieku można być aktywnym, czy wypada organizować różnorodne wydarzenia i uroczystości, czy dadzą radę zrobić coś dla siebie i innych. Z pokorą przyjmujemy wszelkie uwagi i sugestie na temat naszej działalności i staramy się ją doskonalić.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. W naszej pracy staramy sie łączyć ludzi o różnych postawach życiowych i poglądach na swój zaawansowany wiek oraz własne możliwości.

Prezes Stowarzyszenia

Kazimierz Zawadzki

 

 

Stowarzyszenie realizuje projekt "Aktywni razem" -
przedsięwzięcie współfinansowane ze środków
Samorządu Województwa Mazowieckiego

   

Stowarzyszenie realizowało w 2019 r. (wraz z Urzędem Miejskim w Szydłowcu)
projekt
"Radość muzykowania, kucharzenia i tańczenia łączy pokolenia" -
przedsięwzięcie współfinansowane ze środków
Samorządu Województwa Mazowieckiego

Samorząd Województwa Mazowieckiego

Joomla templates by a4joomla